Zateplování půdy

Specializujeme se především na dodatečné zateplování šikmých střech bytových i rodinných domů. Zajišťujeme také celkové rekonstrukce střech.

                                 Nyní zateplování půd a sklepů za akční ceny!V případě dodatečného zateplení šikmé střechy bytového nebo rodinného domu je klíčové, jak se bude půda dále využívat:

  • S nepochůznou podlahou
  • S pochůznou podlahou
  • Vybudování obytného podkroví

S nepochůznou podlahou

Podlaha půdy se zatepluje NEPOCHŮNZNOU minerální vatou. V případě netěsnosti střešní krytiny se doporučuje aplikace pojistné paropropustné kontaktní fólie. Jedná se o nejlevnější a velmi účinné řešení zateplení střechy. Pro zachování přístupu k servisním místům střechy jako jsou komíny a střešní antény se zhotovují pochůzné dřevěné lávky.

S pochůznou podlahou

Podlaha půdy se zatepluje POCHŮZNÝM polystyrenem s horní úpravou v provedení OSB desek. Jedná se o stejně účinné řešení zateplení střechy jako u předchozí varianty s výhodou možnosti zatížení podlahy půdy po celé ploše. OSB desky používáme v provedení pero + drážka ze všech 4 stran. Vzniká rovná podlaha beze spár. Toto řešení se obvykle používá v případech, kde půda slouží jako technická místnost například pro sušení prádla, skladování věcí atd.

Vybudování obytného podkroví

Kompletní rekonstrukce půdy se zateplením šikmin, zhotovení podhledů, nové podlahy, zdění příček, veškeré instalace a další práce dle požadavků zákazníka. U této varianty je nezbytné zhotovení projektu se statickým posouzením objektu.Mohlo by Vás dále zajímat:


Máte dotaz ohledně zateplení střechy? Neváhejte nás kontaktovat!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Kontakt

REALINVEST s.r.o.
Kostelecká 16
796 01  Prostějov

Mob: +420 737 123 814
Tel: +420 582 346 243
E-mail:
© 2019, REALINVEST s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing