Služby odborníků

12.04.2011

Jaké služby mi můžete poskytnout? Nemám na řešení dotace čas, a tudíž bych rád využil služeb odborníků, abych měl jistotu, že na dotace vůbec dosáhnu. Byl bych nerad, kdyby příprava všech podkladů byla nakonec zbytečná!

12.04.2011

Našim klientům poskytujeme komplexní služby. Nejprve za Vámi přijede náš technik, který si od Vás převezme potřebné dokumenty (stávající výkresovou a technickou dokumentaci) a celou nemovitost si s Vámi projde a připraví s Vámi podklady pro našeho auditora, který má na starosti energetický výpočet. Auditor poté provede tzv. analýzu energetického výpočtu, kde u žadatelů, kteří ještě nemají dané zateplení realizované, vybere vhodné materiály a technologie tak, aby se dosáhlo požadované energetické úspory.

Náš auditor tedy předkládá klientům např. dvojí způsob řešení zateplení:

  • Pouze výměna oken = energetická úspora 14% - dotace zde není
  • Výměna oken + zateplení nejvyššího stropu = úspora 24% - dotace ve výši 650,- Kč/m2

Poté, co si klient vybere dané řešení a bude chtít dále pokračovat ve zpracování dotací, připravíme technickou zprávu, odborný posudek, výkresovou dokumentaci a ostatní dokumenty potřebné pro podání žádosti. Celou žádost pak podáme na SFŽP. Klient nemusí jednat s příslušným fondem, ale my za něj jednáme na základě plné moci.

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.


Kategorie poradny

Kontakt

REALINVEST s.r.o.
Kostelecká 16
796 01  Prostějov

Mob: +420 737 123 814
Tel: +420 582 346 243
E-mail:
© 2019, REALINVEST s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing